konsekwentnie staramy się oferować profesjonalne i kompleksowe automatyczne rozwiązanie biurowe w przystępnej cenie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wifor International Trade Co., Limited

dobra jakość Flip Up Sockets na sprzedaż
dobra jakość Flip Up Sockets na sprzedaż
Praca z tobą jest bardzo przyjemna, będziemy w kontakcie, dziękuję! !

—— Powiedział Shokati

Dzięki, byłeś bardzo pomocny. Powinienem wrócić z tobą do koszuli, aby złożyć zamówienie. Jesteś jednym z najlepszych, jakich kiedykolwiek miałem. Ponownie, bardzo dziękuję !!

—— Felipe Salagdo

Im Online Czat teraz

Wifor International Trade Co., Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited Wifor International Trade Co., Limited
Przykładowy pokój 1 Przykładowy pokój 2 Przykładowy pokój 3 Linia produkcyjna Sprawdź i przetestuj produkcję Sprawdź i przetestuj produkcję Tworzenie skrzynki nadawczej 1 Tworzenie Outbox 2 Zakończ Outbox i poczekaj na malowanie

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : WIFOR
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 1000-2000
Rok założenia : 2004
pc Export : 80% - 90%
WIFOR INTERNATIONAL ELECTRICAL CO., LTD. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo elektroenergetyczne, integrujące badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i handel eksportowy! Firmy zaangażowane w innowacje, rozwój zaawansowanych technologii i surowe standardy jakości.
Główny zakres: gniazdo na biurko; przetwarzanie produktów elektrycznych i elektrycznych; gniazdo elektryczne; projektowanie elektryczne i elektryczne; gniazdo na biurko; gniazdo elektryczne; gniazdo do wyciągania; gniazdo podłogowe / ścienne; złodziej; klapka; gniazdo do podnoszenia; gniazdo ekranu; gniazdo hotelowe; , z profesjonalnym poziomem i dojrzałą technologią. Firma zawsze będzie stosować się do celu „najpierw jakość, reputacja jako pierwszy”, z naukowymi metodami zarządzania, silną siłą techniczną, będzie nadal pogłębiać reformę, mechanizm innowacji, dostosowywać się do rynku, wszechstronny rozwój, witać przyjaciół ze wszystkich środowisk. do odwiedzenia, doradztwa i biznesu Negocjuj.
Nasze produkty są eksportowane do kilkudziesięciu krajów i regionów, takich jak Europa, Stany Zjednoczone, Japonia, Azja Południowo-Wschodnia itp. Dzięki ciągłemu rozwojowi naszej firmy, nasza firma założyła biuro w Hong Kongu w 2014 roku.
Mamy doskonały zespół zarządzający, bogate doświadczenie produkcyjne, doskonały system zarządzania jakością i uzyskaliśmy certyfikaty PSE, UL, CE, ROHS i inne. Zgodnie z celem zapewnienia jakości i szczerej obsługi, zapewniamy klientom wysokiej jakości i bezpieczne produkty!
Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie profesjonalnych i całościowych zintegrowanych rozwiązań automatyki biurowej w przystępnej cenie. Opieramy się na wysokiej jakości zasobach ludzkich i technologii; wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów; nalegamy na stworzenie jak największej wartości.

Szczegóły kontaktu
Wifor International Trade Co., Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Janet Jiang

Tel: 86--13728226795-15625856816

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)