konsekwentnie staramy się oferować profesjonalne i kompleksowe automatyczne rozwiązanie biurowe w przystępnej cenie.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyStół do stołu konferencyjnego

Uniwersalne gniazdo uniwersalnego pulpitu konferencyjnego z gniazdem elektrycznym

Uniwersalne gniazdo uniwersalnego pulpitu konferencyjnego z gniazdem elektrycznym

  • Universal Versatile Conference Table Socket / Electric Flip Desktop Socket
  • Universal Versatile Conference Table Socket / Electric Flip Desktop Socket
  • Universal Versatile Conference Table Socket / Electric Flip Desktop Socket
  • Universal Versatile Conference Table Socket / Electric Flip Desktop Socket
  • Universal Versatile Conference Table Socket / Electric Flip Desktop Socket
 • Universal Versatile Conference Table Socket / Electric Flip Desktop Socket

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
  Nazwa handlowa: WIFOR
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: WF-E0201

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10SZT.
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: 1 sztuk / pudło 6szt / ctn
  Czas dostawy: 5-7 dni dla próbki, 15-17 dni dla produktu masowego
  Zasady płatności: T / T; Western Union
  Możliwość Supply: 15000
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa produktu: Elektryczne gniazdo zasilania materiał: Stop aluminium
  Kolor: Czarny / Srebrny lub niestandardowy dostosować: Dostępne
  Napięcie znamionowe: 110V-240V Prąd znamionowy: 10 A
  konfigacja: Kombinację modułów można dostosować Waga: 1,8 kg
  Gwarancja: 1 rok
  High Light:

  gniazda stołowe do sal konferencyjnych

  ,

  gniazdka do stołów konferencyjnych

  Europejski standard pulpit gniazdo niestandardowy przełącznik zasilania gniazdo elektryczne flip gniazdo

  Opis

  Pozycja WF-E0201 Gniazdo zasilania z napędem elektrycznym
  Materiał Stop aluminium
  Kolor Czarne srebro
  Rozmiar produktu 352 * 110 * 103 mm
  Rozmiar wycięcia 320 * 104 mm
  Konfiguracja Niemiecki standardowy zasilacz * 2, sieć * 1, telefon * 1, DP * 1, VGA * 1

  Wykorzystanie produktu

  1: Zintegrowana skrzynka rozdzielcza elektryczna VLM służy głównie do spotkań ze stołem biurowym w celu połączenia z Internetem, interfejsem informacyjnym wspierającym wyposażenie systemu konferencyjnego.
  2: W celu uzyskania informacji na temat wieku informacji w nowoczesnym biurze konferencyjnym, odbierania, wysyłania, przetwarzania danych, informacji z wideokonferencji zintegrowanych w blacie biurowym z elektryczną, zintegrowaną skrzynką telefoniczną.
  3: może być wyposażony w wielofunkcyjny interfejs zasilania, 8-rdzeniowy interfejs kabla sieciowego, czterożyłowy interfejs telefoniczny, interfejs audio 3.5, interfejs mikrofonu 6.35, interfejs sygnału VGA, interfejs USB, interfejs HDMI o wysokiej rozdzielczości, audio i wideo AV interfejs i inne rozszerzone urządzenia transferowe
  4: Ten produkt jest zainstalowany w blacie biurowym mebla w celu łatwego użycia.

  cechy produktu


  1: Jest specjalnie zaprojektowany do komputerowego audio i wideo, sieci, zasilacza, DVI, HDMI i innych złączy interfejsu. Został opracowany z myślą o różnych konferencjach i połączeniach biurowych. Produkty są wysokiej jakości, hojne i praktyczne. , rozwiązanie struktury „elektrycznie przerzucanej” „ręcznego odwracania” z połączeniem odskakującym z doczołowym „linią klapową”.


  2: Może być łatwo zainstalowany w prawie każdym blacie. Ta wytrzymała i niezawodna struktura panelu okablowania jest bardzo kompaktowa, z wysokiej jakości interfejsem, łatwym w użyciu, dobrym efektem transmisji i gotowymi kablami (takimi jak kabel VGA, kabel USB, kabel sieciowy, itp.), Aby zapewnić jakość, używając dostosowanego kabla nieukończony kabel.


  3 :: Minimalizuj czas instalacji i obciążenie pracą. Po zainstalowaniu panelu okablowania może być zrównany z blatem stołu. Użytkownik naciska górną część panelu okablowania i zwalnia blokadę mechaniczną. Panel okablowania szybko wyświetla różne interfejsy audio i wideo na pierwszy rzut oka i ostatecznie tworzy kąt 45 stopni ze stołem. Gniazdo złącza. Gniazda używane na ladach mebli są ogólnie określane jako zbiorcze
  Produkt,


  4: Ustawia porty zasilania i danych sieciowych dla zasilania, sieci, VGA, USB, RCA, HDMI, mikrofonu itp. Używanych w biurze. Meble na rynku wyposażone są w takie gniazda: biurko z litego drewna, biurko Banmu, stół konferencyjny z litego drewna, szafkę hotelową, szafkę nocną, projekt dekoracji wnętrz i tak dalej.

  5: Zintegrowana skrzynka kablowa z elektryczną klapką zwykle obraca interfejs gniazda o 180 ° nad ukrytym gniazdem za pomocą przełącznika sterującego na panelu gniazd, gdy interfejs gniazda nie jest używany, dzięki czemu pulpit może być piękny i dekoracyjny. Lepsza ochrona wewnętrznej metalowej struktury przewodzącej interfejsu gniazda. Spraw, by gniazdo było trwalsze i przedłużyło żywotność gniazda.


  6: Zintegrowana elektryczna skrzynka kablowa jest wyposażona w urządzenia fotoelektryczne (odpowiednio nadające i odbierające) wykrywające urządzenia po lewej i prawej stronie interfejsu. Gdy którekolwiek z gniazd nie zostanie wyciągnięte podczas użytkowania, elektryczny dotykowy przycisk przerzucania jest nieważny, a elektryczna skrzynka przerzutek nie może być odwrócona. , aby upewnić się, że gniazdo nie zostanie skręcone z powodu nieprawidłowego działania. Gdy interfejs skrzynki kablowej nie jest używany, wyciągnij wszystkie wtyczki, naciśnij czerwony przycisk powrotu klapki, obróć o 180 °, ukryj wszystkie interfejsy skrzynki kablowej, a następnie wsuń gniazdo do panelu ze stopu aluminium, aby zatrzymać się automatycznie i utrzymywać równo z na pulpicie.

  Instrukcja

  Obrotowe gniazdo stołowe z serii Motorized jest używane głównie w zaawansowanych biurach, hotelach i domach szkoleniowych, salach szkoleniowych, salach wykładowych. Gniazdo stołowe może być używane z inną otaczającą instalacją. Gdy zasilanie jest zasilane z gniazdka elektrycznego, lampka kontrolna jest włączona, produkt działa. Naciśnij przełącznik góra / dół, wszystkie wielofunkcyjne gniazda można obrócić o 180 stopni w dowolne miejsce, w zależności od potrzeb. Cała konfiguracja na gnieździe komputera może być ukryta pod stołem, jeśli nie jest używana i automatycznie obraca się w blat stołu.

  Specyfikacja

  1. Wysoka jakość i ochrona przed kurzem;
  2. Funkcja zapobiegająca szczypaniu: gdy gniazdo stołowe się obraca, jeśli coś się pojawi i pozostanie na złączu, gniazdo wróci do ostatniej pozycji.

  3. Łatwy w użyciu: dwa przełączniki na panelu, otwierane i zamykane.

  4. Gdy gniazdo stołowe nie jest używane, możesz je zamknąć za pomocą przycisku na panelu, aby zapobiec jego zakurzeniu, a stół malutki.

  5. Moduły można dowolnie zmieniać, jak potrzebujesz;

  6. Dostępne złącza: moc EURO, moc Schuko, moc francuska, moc USA, moc UK, moc Australii, moc RPA, moc międzynarodowa, 3.5 audio, Dual audio, wideo, rj11, rj45, MIC, HDMI, USB, VGA , XLR, RCA itp .;

  7. Bezpośrednia cena fabryczna z usługą OEM

  Szczegóły kontaktu
  Wifor International Trade Co., Limited

  Osoba kontaktowa: Janet Jiang

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty